Teker Mah. 1.Cadde No:163, Artuklu/MARDİN - Rezervasyon 0 (482) 212-1333

Kurumsal - Reyhani Kasri Hotel

Anasayfa Kurumsal - Reyhani Kasri Hotel

Kurumsal - Reyhani Kasri Hotel

Eski Mardin şehri... Tarihi Ulu Cami ile Şehidiye Cami’nin arası... Meşhur Emir Hamamı’nın ve Reyhaniye Cami’nin hemen yanı başı... Heybetli ve güzel Mardin Kalesi’nin altından geçen 1. Cadde... Tarihin kalbi.

Reyhani Kasrı Oteli, taş işçiliğinin tüm görkemini yansıtan karakteristik binası, tüm Mardin şehrine hakim konumu, göz alabildiğine uzanan Mezopotamya Ovası manzarası, önemli tarihi eserlere yakınlığıyla, ziyaretçilerine büyülü bir zaman yolculuğu sunuyor.

En son teknoloji sayesinde, taş binanın tarihi dokusu ve kültürel detaylarıyla modern yaşamın alt yapı, güvenlik, konfor ve lüks gibi ayrıntılarını titizlikle buluşturan tesis, kullanılan kaliteli ve özel üretim malzemelerle de rakiplerinden ayrılıyor.

Tesis, bünyesindeki profesyonel çamaşırhane ve mutfak, merkezi ısıtma soğutma sistemleri, yerden ısıtmalı kalorifer sistemi, son teknoloji su arıtma tesisi, mekanik emiş-üfleme sistemi, güçlü kamera ağı, oteller için özel tasarlanmış, anti-bakteriyel, yanmaz yüksek kaliteli otel ekipmanları, duman sensörleri, yangın springleri, yangın dolaplarını kapsayan yangın söndürme sistemi gibi birimlerle konuklarının ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılıyor.

Konukların ihtiyaçları en ince detaylarına göre düşünülerek tasarlanan Reyhani Kasrı Oteli, Mezopotamya Ovası’na hâkim, muhteşem manzaralı Suit, Delux ve Standart odalarıyla misafirlerine konforlu ve kaliteli konaklama hizmeti veriyor.

Tüm Mardin şehrini seyretme imkanı veren Teras Restoran & Cafe ise konuklarını, Mardin’e özgü mükemmel lezzetlerle ağırlıyor.

Mardin bölgesinde halihazırda 200’den fazla kurumsal şirket müşterisi bulunan Reyhani Kasrı Oteli, bölgeye kültür turları düzenleyen Türkiye’nin önde gelen tur acentelerine de 12 ay kesintisiz hizmet veriyor.

Lobi Alanı : Rahatlatıcı ve huzurlu atmosferiyle keyifli sohbetlere ev sahipliği yapan Reyhani Kasrı’nın şık Lobi Salonu, hafif yiyecekler atıştırarak akşam çayının veya egzotik kokteyllerin tadını çıkarmak isteyen konuklarını ağırlıyor.

Odalar : Tüm odaların zemini halı kaplı olup, Suit odalarda oturma odası zemini masif parkedir. Odalarda Merkezi klima, santral aktarmalı telefon, banyolarda fön makinesi, uydu yayınlı LCD TV (Mardin info yayını) bulunmaktadır. Tüm odalarda kullanılabilen kablolu ve kablosuz internet bağlantısı bulunmaktadır. Engelli ve yaşlı misafirlerimiz için özel olarak hazırlanmış odalarımız mevcuttur.

Restoran : Okyanus gibi göz alabildiğine uzanıp ufuk çizgisiyle buluşan Mezopotamya Ovası... Uygarlıklara ev sahipliği yapmış, onları besleyip doyurmuş bereketli topraklar... Tarihin satır arası sokaklar... Farklı kültürlerin harmanlayıp binlerce yılın damıttığı, Mardin Mutfağının özel lezzetleri, zamanın adımlarını takip ederken yorulup acıkanları Reyhani Kasrı Restoranda bekliyor.


Mutlu Misafirlerimiz

Otelimiz hakkında ne söylediler!